Професійний радіозв'язок по Інтернет-протоколу (RoIP).

RoIP - це інтеграція технології VoIP у двосторонній радіозв'язок. Іншими словами - це технологія, що використовує можливості Інтернету (закритої мережі) для побудови мережі та організації зв'язку між абонентами. Одним з різновидів RoIP-зв'язку є PoC-зв'язок.

PoC - це дзвінок "Натисни і говори" через стільникову мережу. Іншими словами - це технологія, що використовує широкосмугову стільникову мережу і широкосмугову WiFi мережу для побудови мережі та організації зв'язку між абонентами. Ця технологія здатна забезпечити надійний та захищений зв'язок на великі відстані без розгортання радіо-інфраструктури.

DMR — Digital Mobile Radio (Цифровий рухомий радіозв'язок) – це відкритий стандарт для цифрового радіозв'язку, розроблений та описаний ETSI (Європейський інститут телекомунікаційних стандартів) у 2005 році.

Програмно-серверні рішення для забезпечення 2-х стороннього радіозв'язку в мережах DMR, POC

Рішення включають:
  • програмно-апаратний комплекс для роботи в мережі DMR класу Tier I, Tier II;
  • програмно-апаратний комплекс для роботи в POC мережі.
DMR зв'язок DMR зв'язок – наша компанія має власну серверну інфраструктуру DMR (класу Tier I/Tier II) і надає доступ до неї для розширення можливостей вашої DMR мережі.< /td>
   
POC зв'язок POC зв'язок – дана технологія здатна забезпечити надійний і захищений зв'язок на великі відстані без розгортання радіо-інфраструктури. Наша компанія має власну серверну інфраструктуру PoC (MicroGIS Talk) та надає послуги з підключення та обслуговування абонентів.
 

DMR зв'язок

Digital Mobile Radio (DMR) є стандартом цифрового радіозв'язку, створений для користувачів професійного мобільного радіозв'язку (PMR), розроблений Європейським інститутом телекомунікаційних стандартів (ETSI), і вперше ратифікований у 2005 році. DMR технологія передбачає використання 2-слотового режиму TDMA за умови використання одного радіоканалу шириною 12,5 кГц для надання двох комунікаційних каналів. В даний час стандарт поділяється на кілька рівнів:

Перший рівень: Tier I - Носіті радіостанції початкового рівня малої потужності з невеликою кількістю каналів та фіксованою антеною для використання без ретрансляторів, додаткових антен та без оформлення дозволів та без реєстрації в органах радіоконтролю. Основна сфера використання – приватні (особисті) переговори на відпочинку, у побуті, малому бізнесі та приватному секторі.

Другий рівень: Tier II - Автомобільні, стаціонарні та носні радіостанції для професійного радіозв'язку з використанням ретрансляторів, антенно-фідерних систем та внутрішньо-структурних комунікацій. Рівень 2 розрахований на споживачів, які потребують застосування цифрових сервісів при передачі голосу та даних на необмежені території та відстані. Основна сфера використання – великі підприємства, державні структури, органи безпеки, органи швидкого ситуаційного реагування.

Третій рівень: Tier III - Професійні автомобільні, стаціонарні та радіостанції, що носяться, для радіозв'язку з використанням можливостей другого рівня та із застосуванням технології радіотранкінгу. Рівень 3 розрахований на споживачів, які потребують найбільшої віддачі від використання радіочастотного спектра за наявності великої кількості абонентів у радіомережі, та значного інформаційного навантаження на мережу зв'язку. Основна сфера використання аналогічна до рівня 2.

Наша компанія має власну серверну інфраструктуру DMR (класу Tier I/Tier II) і надає доступ до неї для розширення можливостей вашої DMR мережі.

Детально ...
 

PoC-зв'язок

PoC-зв'язок (PTT Over Cellular) - широкосмуговий PTT (Push-to-Talk) зв'язок: це технологія, що використовує широкосмугову стільникову мережу та широкосмугову WiFi мережу для побудови мережі та організації зв'язку між абонентами.

Ця технологія здатна забезпечити надійний та захищений зв'язок на великі відстані без розгортання радіо-інфраструктури.

Наша компанія має власну серверну інфраструктуру PoC та надає послуги з підключення та обслуговування абонентів.

Дане мультимедійне комунікаційне рішення, засноване на загальнодоступній мережі (2G, 3G, 4G, Wi-Fi). Вирішення дозволяє використовувати різні види послуг зв'язку, включаючи передачу голосу, відео та даних. Щоб скористатися послугою POC зв'язку, вам потрібно лише встановити мобільний додаток MicroGIS Talk на POC радіостанцію, мультирежимну інтелектуальну радіостанцію, відеореєстратор або будь-який Android сумісний мобільний пристрій. За допомогою загальнодоступної мережі ви можете швидко здійснювати індивідуальні, групові аудіо та відео зв'язки.

Детально ...
 

Основні переваги RoIP систем

  • Покриття 100% та без обмежень.
  • AES-256 шифрування трафіку забезпечує безпеку та конфіденційність.
  • Професійне широкосмугове рішення для голосового зв'язку (Push-to-Talk).
  • Професійне широкосмугове рішення для відеозв'язку (Push-to-Talk).
  • Професійне рішення для обміну повідомленнями та даними.
  • Широкий асортимент сумісних радіостанцій