ТОВ МікроГІС (ЄДРПОУ – 40778515)

Товариство з обмеженою відповідальністю "МікроГІС" засноване у 2016 році. Компанія займається розробкою та інтеграцією інструментів автоматизованого регулювання процесів, спрямованих на автоматизацію процесів комерційних підприємств та державних органів.

Ми допомагаємо нашим клієнтам розробляти та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу у різних галузях.

Ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого та прискорити їх перехід до цифрових технологій майбутнього.

 

Як усе починалося?

Починали з «нуля», адже потрібні були професіонали, які мали досвід роботи, але саме аспект «з нуля» найбільше стимулює у роботі. Коли «кипить» робота, на годинник ніхто не дивиться і всі працюють у «турборежимі».

Ми знали, що створити ефективну команду – це не просто прийняти на роботу людей, це об'єднати людей загальними цілями, виробити чіткий алгоритм дій та високий рівень довіри, що будується на основі спільних цінностей.

У нас усіх, хоча ми й належимо до однієї команди, різний професійний та життєвий досвід. Ми різні. Кожен з нас добре знає, які аргументи спрацюють в окремому та конкретному професійному напрямку та випадку, у кожного є власна думка щодо тієї чи іншої ситуації, але це не завадило нам стати командою, яка знаходить правильне рішення та досягає результатів.

Ми не боїмося питати, радитись, ми чуємо один одного, а це і є основною складовою колективу, який зараз працює і який ми створили.