Основні напрямки діяльності нашої компанії

 

Технічні засоби охорони об'єктів та територій

Наша компанія проектує, монтує та обслуговує технічні засоби охорони, що використовуються при здійсненні охоронної діяльності: системи, прилади та обладнання для виявлення, оповіщення та попередження небезпеки.

Технічні засоби охорони об'єктів та територій Технічні засоби охорони – системи, прилади та обладнання для виявлення, оповіщення та попередження про небезпеку.

Докладніше...

 

Системи радіозв'язку

Програмно-серверні рішення для забезпечення 2-х стороннього радіозв'язку в мережах DMR, POC. Рішення включають:
  • програмно-апаратний комплекс для роботи в мережі DMR класу Tier I, Tier II;
  • програмно-апаратний комплекс для роботи в POC мережі.
DMR зв'язок DMR зв'язок – наша компанія має власну серверну інфраструктуру DMR (класу Tier I/Tier II) і надає доступ до неї для розширення можливостей вашої DMR мережі.< /td>
   
POC зв'язок POC зв'язок – дана технологія здатна забезпечити надійний та захищений зв'язок на великі відстані без розгортання радіо-інфраструктури. Наша компанія має власну серверну інфраструктуру PoC та надає послуги з підключення та обслуговування абонентів.

Докладніше...

 

Системи моніторингу рухомих об'єктів

Серверне геоінформаційне програмне забезпечення, призначене для побудови власної системи моніторингу, диспетчеризації та охорони рухомих об'єктів.

MicroGIS Cloud
MicroGIS Cloud - SAAS версія системи GPS/ГЛОНАСС моніторингу, диспетчеризації та охорони рухомих об'єктів з широким функціоналом та гнучкими можливостями конфігурації.
   
MicroGIS Track
MicroGIS Track – серверне геоінформаційне програмне забезпечення, призначене для побудови власної системи моніторингу, диспетчеризації та охорони рухомих об'єктів.
 
 
MicroGIS Tracker MicroGIS Tracker - мобільний (Android) клієнт

Докладніше...

 

 

Геоінформаційні системи

Геоінформаційний комплекс програмного забезпечення включає:
  • картографічний редактор для створення цифрових електронно-векторних карт та планів місцевості;
  • геоінформаційний портал для публікації та організації доступу до карт-матеріалів;
MicroGIS Editor MicroGIS Editor – геоінформаційна система, призначена для створення електронно-векторних мультимовних карт та картографічних планів місцевості у відкритому картографічному форматі (*.PFM - Map Polish Format) з подальшою компіляцією в різні (обмінні, закриті) картографічні формати, для використання в різних програмах навігації та додатках.
   
MicroGIS Map MicroGIS Map – серверне геоінформаційне програмне забезпечення, призначене для побудови тематичних геоінформаційних ресурсів (геопорталів).

Докладніше...